close
تبلیغات در اینترنت
سینما و موسیقی

کتابخانه عمومی روستای بنه گز

نظرسنجی

دانلود مجله موسیقی ایرانیان شماره 9

در اين شماره مي‌توانيد مصاحبه با هنرمنداني چون پري ملكي، محمد معتمدي، سيامك سپهري (سرپرست گروه رستاك)، پروازي هماي و محسن يگانه را مطالعه نماييد، ديگر گفتگوي پراهميت اين شماره مصاحبه با دكتر صادق طباطبائي يكي از نزديكان امام خميني و امام موسي صدر در رابطه‌ با فقه و موسيقي است. به غير از پرونده‌ها و مقالات مفصل و تحليلي در باب معضلات مختلف موسيقي كشور مي توانيد گزارش هاي مختصر اختصاصي از كنسرت هاي اخير هنرمندان موسيقي كلاسيك ايران چون محمدرضا شجريان، شهرام ناظري، شهداد روحاني و گزارش هاي مختصر اختصاصي از كنسرت هاي اخير هنرمندان موسيقي پاپ ايران چون احسان خواجه اميري، رضا صادقي، حميد عسكري، گروه آريان و بنيامين بهادري را در اين شماره مطالعه كنيد. 


دانلود مجله موسیقی ایرانیان شماره 9

سروش – ۹ شهریور ۹۲

soroush sh9 92 سروش   9 شهریور 92

مجله سروش را فکر میکنم همه میشناسید . یکی از محبوبترین مجلات که بیشتر در حوزه برنامه ها، شخصیت ها و … در ارتباط با صدا و سیما و تلویزیون و کلا رسانه مطلب مینویسد. به همه توصیه میکنم این مجله رو از دست ندند.


سروش – ۹ شهریور ۹۲

دانلود مجله IMDB-DL – شماره ۱۳ – بهمن ۹۲

مجله imdb dl نشریه ای فارسی زبان در خصوص فیلم و سریال است. شما در این مجله میتوانید معرفی و نقد و بررسی جدیدترین فیلم ها و سریالهای ایران و جان را بخوانید . این مجله از کیفیت بسیار بالایی و در حد مجلات خارجی برخوردار است.


دانلود مجله IMDB-DL – شماره ۱۳ – بهمن ۹۲